Trust Keyra ERGO Wireless Multi Keyboard DE Bluetooth®, bežično tipkovnica ergonomski njemačka, qwertz crna
- Kataloški br:
- 3429068 - 62
- Oznaka:
- 26060
- EAN:
- 8713439260601
- Kataloški br:
- 3429068 - 62
- Oznaka:
- 26060
- EAN:
- 8713439260601
Trust Keyra ERGO Wireless Multi Keyboard DE Bluetooth®, bežično tipkovnica ergonomski njemačka, qwertz crna
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bežični
- Ergonomski dizajn: Podijeljeni i zakrivljeni dizajn, integrirani mekani oslonac za dlanove, podesive nožice.
- Svestrana povezivost: Bežično putem USB prijemnika (USB-A/C) ili dva Bluetooth kanala; Brzo prebacivanje između 3 uređaja.
- Udobnost: Tihe tipke, raspored pune veličine s numeričkom tipkovnicom, 13 Fn medijskih tipki i 6 namjenskih medijskih tipki.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Način prijenosa | Bluetooth® bežično |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Sučelje | Bluetooth USB radijska frekvencija 2.4 gHz |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Određene značajke ulaznih uređaja | ergonomski |
| Boja | crna |
| Težina | 898 g |
| Širina | 455 mm |
| Dubina | 229 mm |
| Visina | 51 mm |
| Napajanje | 2 x mignon baterija AA (uklj. u isporuku) |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Š x V x D) 455 x 51 x 229 mm |
Opis
Opis
Ergonomska, bežična Keyra tipkovnica omogućuje vam udoban rad. Podijeljeni raspored pune veličine i konveksna zakrivljenost potiču prirodno držanje ruku i prstiju, a također nude veću potporu od standardnih tipkovnica. To znači manje naprezanja i veću produktivnost sa svakim pritiskom tipke! Zahvaljujući bežičnoj povezivosti ove tipkovnice s više uređaja, pronaći ćete opciju koja vam odgovara. Možete besprijekorno prelaziti između do tri uređaja istovremeno koristeći dvije različite Bluetooth veze ili sklopivi 2.4G USB prijemnik, koji je kompatibilan s USB-C i USB-A uređajima. Vrhunska fleksibilnost! Bez obzira sjedite li ili stojite, Keyrin podstavljeni naslon za dlanove i podesive, sklopive nožice osiguravaju cjelodnevnu udobnost. I oni oko vas će voljeti ovu tipkovnicu – tihe tipke čine je idealnom za tiho radno mjesto kako se ni vi ni oni oko vas nećete ometati. Znamo koliko je dobar osjećaj biti potpuno uronjen u svoj posao. Zato je ova tipkovnica opremljena dugotrajnim baterijama i prekidačem za uštedu energije koji omogućuje do 2 godine neprekidnog rada. Nema više stalnog mijenjanja baterija, koncentrirajte se na ono što je zaista važno!
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Ergonomska bežična tipkovnica, USB prijemnik, 2 AA baterije, korisnički priručnik
Komentar
Za rad su potrebne 2 x AA baterije, uključene u isporuku.
Sistemski zahtjevi
- Windows 10/11
macOS 13/14/15
Chrome OS
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)