Trust LED traka MONITOR LIGHT BAR Svjetlosna traka monitora - crna
- Kataloški br:
- 3410097 - 62
- Oznaka:
- 25483
- EAN:
- 8713439254839
- Kataloški br:
- 3410097 - 62
- Oznaka:
- 25483
- EAN:
- 8713439254839
Trust LED traka MONITOR LIGHT BAR Svjetlosna traka monitora - crna
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- svjetlosna traka monitora; Svjetlo;
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED traka |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 421 x 28 x 70 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Težina | 357 g |
| Širina | 28 mm |
| Visina | 70 mm |
| Dužina | 421 mm |
Opis
Opis
Nema više mračnih kutova! Shyne monitor svjetlosna traka idealno je rješenje za optimalno osvjetljenje vašeg radnog mjesta. Bilo da se radi o monitoru ili prijenosnom računalu, svjetiljka koja štedi prostor stane bilo gdje i mazi vaše oči svjetlom bez titranja i odsjaja koje također smanjuje štetno plavo svjetlo. Ne može biti udobnije!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.