Trust neu audio čip za slušalice žičani crna poništavanje buke
- Kataloški br:
- 3457197 - 62
- Oznaka:
- 25462
- EAN:
- 8713439254624
- Kataloški br:
- 3457197 - 62
- Oznaka:
- 25462
- EAN:
- 8713439254624
Trust neu audio čip za slušalice žičani crna poništavanje buke
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crne slušalice s trakom za glavu za pozive/glazbu
- Žičana USB veza
- Cirkumauralni 20 - 20000 Hz 90 dB
- Vrsta mikrofona: Bum
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | audio čip za slušalice |
| Tip nošenja | preko ušiju |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | USB USB-C® |
| functions | poništavanje buke |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Zvučni tlak | 90 dB |
| Boja | crna |
| Težina | 177 g |
| Pogodno za | Notebook Smartphone MacBook |
| Širina | 190 mm |
| Visina | 80 mm |
| Dubina | 160 mm |
| Varijanta trake za slušalice | preko ušiju |
| Bluetooth® | ne |
| Boja kabela | crna |
| Material (detalji) | Akrilnitril butadien stiren (ABS) |
| Način prijenosa | žičani |
| da | |
| 4 cm | |
| da | |
| 2 |
Opis
Opis
Udobne USB slušalice preko uha s mikrofonom za poništavanje buke i podstavljenim trakom za glavu;
Zahvaljujući fleksibilnom dvostrukom mikrofonu za poništavanje buke, slušalice Ayda Max ENC filtriraju dosadnu buku iz pozadine i osiguravaju da se vaš glas čuje glasno i jasno. A uz kontrolu glasnoće na uhu i fleksibilni mikrofon s funkcijom isključivanja zvuka, sve važne kontrole imate nadohvat ruke.
Nema više uskih slušalica – uživajte u cjelodnevnoj udobnosti s ovim slušalicama dizajniranim posebno za vas. S udobnim dizajnom preko uha, podstavljenim obručem za glavu i jastučićima za uši koji se lako održavaju, slušalice Ayda Max ENC idealne su za videopozive!
Možete raditi s dobrim osjećajem jer doprinosite zaštiti okoliša. Ove slušalice preko uha imaju ekološki osviješten dizajn izrađen od 85% reciklirane plastike, smanjujući vaš utjecaj na okoliš i pomažući vam da živite održivijim životom.
Jednostavno spojite slušalice s ekstra dugim kabelom od 1,8 m i spremni ste za upotrebu. Slušalice su kompatibilne sa svim vašim omiljenim uređajima, a praktični USB priključak (uključujući priloženi USB-C na A adapter) osigurava trenutnu vezu s vašim kolegama, bez obzira radite li kod kuće ili u uredu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zahvaljujući fleksibilnom dvostrukom mikrofonu za poništavanje buke, slušalice Ayda Max ENC filtriraju dosadnu buku iz pozadine i osiguravaju da se vaš glas čuje glasno i jasno. A uz kontrolu glasnoće na uhu i fleksibilni mikrofon s funkcijom isključivanja zvuka, sve važne kontrole imate nadohvat ruke.
Nema više uskih slušalica – uživajte u cjelodnevnoj udobnosti s ovim slušalicama dizajniranim posebno za vas. S udobnim dizajnom preko uha, podstavljenim obručem za glavu i jastučićima za uši koji se lako održavaju, slušalice Ayda Max ENC idealne su za videopozive!
Možete raditi s dobrim osjećajem jer doprinosite zaštiti okoliša. Ove slušalice preko uha imaju ekološki osviješten dizajn izrađen od 85% reciklirane plastike, smanjujući vaš utjecaj na okoliš i pomažući vam da živite održivijim životom.
Jednostavno spojite slušalice s ekstra dugim kabelom od 1,8 m i spremni ste za upotrebu. Slušalice su kompatibilne sa svim vašim omiljenim uređajima, a praktični USB priključak (uključujući priloženi USB-C na A adapter) osigurava trenutnu vezu s vašim kolegama, bez obzira radite li kod kuće ili u uredu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)