Trust NITO SILENT WIRELESS MOUSE - WHITE miš bežično, USB bijela 5 Tipke
- Kataloški br:
- 3410099 - 62
- Oznaka:
- 25550
- EAN:
- 8713439255508
- Kataloški br:
- 3410099 - 62
- Oznaka:
- 25550
- EAN:
- 8713439255508
Trust NITO SILENT WIRELESS MOUSE - WHITE miš bežično, USB bijela 5 Tipke
68.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Miš
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično USB |
| Brojevi tipka | 5 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake |
| Boja | bijela |
| Širina | 74 mm |
| Visina | 41 mm |
| Dubina | 113 mm |
| Težina | 100 g |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
Opis
Opis
Tihi bežični miš za produktivan i ugodan rad
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)