Trust ODY II WL KEYBOARD & MOUSE bežično, USB tipkovnica, set miša njemačka, qwertz bijela
- Kataloški br:
- 3410094 - 62
- Oznaka:
- 25468
- EAN:
- 8713439254686
- Kataloški br:
- 3410094 - 62
- Oznaka:
- 25468
- EAN:
- 8713439254686
Trust ODY II WL KEYBOARD & MOUSE bežično, USB tipkovnica, set miša njemačka, qwertz bijela
95.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
95.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Miš tipkovnica set, bežični, bijeli
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica, set miša |
| Način prijenosa | bežično USB |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Boja | bijela |
| Težina | 546 g |
| Širina | 422 mm |
| Dubina | 136 mm |
| Visina | 37 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Š x V x D) 422 x 37 x 136 mm |
Opis
Opis
Bežični i tihi set tipkovnice i miša za sate ugodnog rada;
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)