Trust Primo Funkmaus - Weiß miš bežično bijela
- Kataloški br:
- 3410061 - 62
- Oznaka:
- 24795
- EAN:
- 8713439247954
- Kataloški br:
- 3410061 - 62
- Oznaka:
- 24795
- EAN:
- 8713439247954
Trust Primo Funkmaus - Weiß miš bežično bijela
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bežični miš bijeli
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake |
| Boja | bijela |
| Širina | 55 mm |
| Visina | 95 mm |
| Dubina | 40 mm |
| Težina | 75 g |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
Opis
Opis
Uživajte u koncentriranom radu bez dosadnih kablova. Zahvaljujući velikodušnom dometu od 6 metara, svoje radno mjesto možete učiniti potpuno bežičnim.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)