Trust TANOR FULL HD WEBCAM Full HD-Web kamera
- Kataloški br:
- 3410071 - 62
- Oznaka:
- 25548
- EAN:
- 8713439255485
- Kataloški br:
- 3410071 - 62
- Oznaka:
- 25548
- EAN:
- 8713439255485
Trust TANOR FULL HD WEBCAM Full HD-Web kamera
95.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
95.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Full HD
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Full HD-Web kamera |
| Sučelje | USB |
| Boja | crna |
| Širina | 93 mm |
| Visina | 54 mm |
| Dubina | 63 mm |
| dim. | (Š x V x D) 93 x 54 x 63 mm |
| Težina | 120 g |
Opis
Opis
Full HD web-kamera s 1080p rezolucijom za jasne videopozive
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)