Trust TK-150 žičani tipkovnica njemačka, qwertz crna s numeričkom tipkovnicom
- Kataloški br:
- 2793339 - 62
- Oznaka:
- 23983
- EAN:
- 8.71344E+12
- Kataloški br:
- 2793339 - 62
- Oznaka:
- 23983
- EAN:
- 8.71344E+12
Trust TK-150 žičani tipkovnica njemačka, qwertz crna s numeričkom tipkovnicom
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tipkovnica pune veličine za optimalnu učinkovitost i produktivnost
- Tiho tipkanje, obitelj ili kolege neće biti ometani
- Dizajn otporan na prolijevanje za zaštitu od smočenja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Sučelje | USB |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Način prijenosa | žičani |
| Određene značajke ulaznih uređaja | s numeričkom tipkovnicom |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Boja | crna |
| Podržani operativni sustavi | Windows |
| Širina | 449 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dubina | 148 mm |
| Težina | 464 g |
| Napajanje | USB (kabel uklj. u isporuku) |
Opis
Opis
čvrsta baza
Tipkovnice dolaze u raznim oblicima i veličinama. Ali što ako su vam najvažnije funkcije dovoljne? Trust TK-150 nudi upravo to. Ima raspored u punoj veličini, gumbe otporne na prolijevanje i podesiv je po visini. Povrh toga, dolazi u održivom pakiranju koje se lako otvara i pomaže u zaštiti okoliša i štedi vrijeme. TK-150 radi točno ono što očekujete od njega.
Udobnost
Dobra tipkovnica mora biti udobna za korištenje. Plosnate tipke i nožice na rasklapanje ove tipkovnice pune veličine pružaju potrebnu udobnost za koncentrirani rad. Ne morate čak ni brinuti o prolivenom piću, jer zahvaljujući dizajnu otpornom na tekućine, TK-150 može podnijeti puno. Jednostavno obrišite, ulijte svježu kavu i nastavite.
Ne može biti lakše
Jednostavno priključite USB kabel od 180 cm i spremni ste. Na poslu ne želite brinuti o instaliranju softvera ili postavljanju makronaredbi. TK-150 je pravi radni konj koji vas drži usredotočenim na zadatak koji imate.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- žična tipkovnica
Sistemski zahtjevi
- USB priključak
Windows 10/8/7
macOS 10.15 (Catalina) ili noviji
OS Chrome
Podaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Trust
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.