Trust torba za prijenosno računalo 16" LAPTOP BAG - BLUE Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") plava boja
- Kataloški br:
- 3410086 - 62
- Oznaka:
- 24980
- EAN:
- 8713439249804
- Kataloški br:
- 3410086 - 62
- Oznaka:
- 24980
- EAN:
- 8713439249804
Trust torba za prijenosno računalo 16" LAPTOP BAG - BLUE Prikladno za maksimum: 39,6 cm (15,6") plava boja
105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Torba, torba za bilježnice
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za prijenosno računalo |
| prikladno za | 39,6 cm (15,6") |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 400 mm |
| Dubina | 305 mm |
| Težina | 512 g |
| Boja | plava boja |
| dim. | (Š x V x D) 60 x 400 x 305 mm |
Opis
Opis
Izdržljiva torbica za prijenosna računala do 16 inča
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.