Trust torba za prijenosno računalo Laptop Taschen Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16")
- Kataloški br:
- 3410074 - 62
- Oznaka:
- 21551
- EAN:
- 8713439215519
- Kataloški br:
- 3410074 - 62
- Oznaka:
- 21551
- EAN:
- 8713439215519
Trust torba za prijenosno računalo Laptop Taschen Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16")
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Torba za spremanje i transport 16-inčnih prijenosnih računala i periferije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za prijenosno računalo |
| prikladno za | 40,6 cm (16") |
| Širina | 0.367 mm |
| Visina | 0.056 mm |
| Dubina | 0.446 mm |
| Težina | 0.46 |
| dim. | (Š x V x D) 0.367 x 0.056 x 0.446 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Notebook |
| Oznaka za tip proizvoda | Tasche |
Opis
Opis
Uz Primo torbu za nošenje uvijek možete imati svoje prijenosno računalo sa sobom. Torba nudi prostor za uređaje do 26x37 cm i stoga je savršena za prijenosna računala od 16 inča. Nenadmašan za putovanje na posao i posao.; Laptop? Naravno, naravno! Pribor? Nema problema! Zahvaljujući dizajnu s mogućnošću punjenja na vrhu i podstavljenim pretincima s patentnim zatvaračem, možete sigurno prenositi svoje prijenosno računalo, punjač, pametni telefon, novčanik i sve ostalo što vam je potrebno za produktivan radni dan s jednog mjesta na drugo! Torba je savršena za putovanja - s ručkom za nošenje i podesivim, odvojivim remenom za rame, udobna je i laka za nošenje čak i na dugim putovanjima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
- Ne
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.