Trust USB-C® priključna stanica DALYX 6-IN-1 MULTIPORT ADAPTER Pogodno za marku: Universal
- Kataloški br:
- 3410062 - 62
- Oznaka:
- 24968
- EAN:
- 8713439249682
- Kataloški br:
- 3410062 - 62
- Oznaka:
- 24968
- EAN:
- 8713439249682
Trust USB-C® priključna stanica DALYX 6-IN-1 MULTIPORT ADAPTER Pogodno za marku: Universal
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | USB-C® |
| Priključak B | USB-C® HDMI® RJ45 USB-A |
| Pogodno za | Universal |
| Duljina kabela | 20 cm |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 14 mm |
| Dubina | 41 mm |
| Težina | 56 g |
| dim. | (Š x V x D) 100 x 14 x 41 mm |
| Pogodno za marku | Universal |
Opis
Opis
Aluminijski multiport adapter koji vašem prijenosnom računalu pruža HDMI, mrežu, 2 USB-C i 2 USB priključka
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)