Trust YVI+ MULTI-DEVICE WIRELESS MOUSE BLACK miš bežično, Bluetooth®, USB crna 3 Tipke
- Kataloški br:
- 3410068 - 62
- Oznaka:
- 25440
- EAN:
- 8713439254402
- Kataloški br:
- 3410068 - 62
- Oznaka:
- 25440
- EAN:
- 8713439254402
Trust YVI+ MULTI-DEVICE WIRELESS MOUSE BLACK miš bežično, Bluetooth®, USB crna 3 Tipke
68.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bežični, miš
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično Bluetooth® USB |
| Brojevi tipka | 3 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake |
| Boja | crna |
| Širina | 57 mm |
| Visina | 95 mm |
| Dubina | 40 mm |
| Težina | 77 g |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
Opis
Opis
Kompaktni bežični miš s vezom za više uređaja i tihim tipkama
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)