Trust YVI+Funkmaus miš bežično zelena
- Kataloški br:
- 3410082 - 62
- Oznaka:
- 24552
- EAN:
- 8713439245523
- Kataloški br:
- 3410082 - 62
- Oznaka:
- 24552
- EAN:
- 8713439245523
Trust YVI+Funkmaus miš bežično zelena
53.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
53.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Miš, bežični
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | bežično |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | za dešnjake |
| Boja | zelena |
| Širina | 57 mm |
| Visina | 95 mm |
| Dubina | 40 mm |
| Težina | 84 g |
| Podržani operativni sustavi | Windows macOS Chrome OS |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
Opis
Opis
Kompaktni bežični miš s tihim tipkama; Napravljen od 83% recikliranih materijala
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Bežični miš
- USB mikro prijemnik
- 1 Duracell® AA baterija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)