Trust ZEFF METAL LAPTOP STAND stalak za prijenosno računalo
- Kataloški br:
- 3410096 - 62
- Oznaka:
- 25482
- EAN:
- 8713439254822
- Kataloški br:
- 3410096 - 62
- Oznaka:
- 25482
- EAN:
- 8713439254822
Trust ZEFF METAL LAPTOP STAND stalak za prijenosno računalo
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- stalak za laptop
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stalak za prijenosno računalo |
| prikladno za | 40,6 cm (16") |
| Materijal | metal |
| Težina | 1840 g |
| Širina | 259 mm |
| Visina | 42 mm |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 225 x 259 x 42 mm |
| Dužina | 225 mm |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
Opis
Opis
Sklopivi metalni stolni stalak za prijenosno računalo za bolji kut gledanja i ergonomski rad; Sa Zeffom možete pretvoriti svoje prijenosno računalo u vrhunskog suputnika na poslu. Podesiv je po visini i kutu i omogućuje vam da podignete prijenosno računalo na željenu visinu za bolji kut gledanja i bolju ergonomiju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.