Tucano Alunno futrola za tablet Apple iPad 10.9" (Gen.10, 2022), iPad 10.9" (A16, 2025) 27,7 cm (10,9") Book Cover žuta
- Kataloški br:
- 3455038 - 62
- Oznaka:
- IPD1022AL-Y
- EAN:
- 8020252185371
- Kataloški br:
- 3455038 - 62
- Oznaka:
- IPD1022AL-Y
- EAN:
- 8020252185371
Tucano Alunno futrola za tablet Apple iPad 10.9" (Gen.10, 2022), iPad 10.9" (A16, 2025) 27,7 cm (10,9") Book Cover žuta
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Super zaštitna navlaka
- djelomično izrađeno od reciklirane plastike
- Školjka s TPU rubom i prozirnim polikarbonatom
- Prednji poklopac se može pretvoriti u stojeći
- Unutarnji pretinac za Apple olovku i Logitech bojicu
- Praktično magnetsko zatvaranje
- Testirano po vojnim standardima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | futrola za tablet |
| Izvedba | Book Cover |
| Pogodno za | Apple |
| Pogodno za | iPad 10.9" (Gen.10, 2022) iPad 10.9" (A16, 2025) |
| Pogodno za | 27,7 cm (10,9") |
| Određene značajke | magnetsko zatvaranje otporna na udarce s držačem za olovke |
| Boja | žuta |
| Materijal | plastika |
| Pogodno za | 27,7 cm (10,9") |
| Težina | 1000 g |
Opis
Opis
Ultra zaštitna futrola za iPad 11. generacije. (A16 11") i 10. Generacija (10,9" 2022), djelomično izrađena od reciklirane plastike, s vojno otpornom stražnjom školjkom otpornom na udarce koja se sastoji od TPU ruba i velikog središnjeg dijela izrađenog od prozirnog polikarbonata. Magnetsko zatvaranje. 2 funkcije stalka. Držač za olovke.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- ALUNNO futrola za tablet
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)