Tucano Educo futrola za tablet Apple iPad Air 13" (M2, 2024), iPad Air 13" (M3, 2025) 33 cm (13") Book Cover crna
- Kataloški br:
- 3455040 - 62
- Oznaka:
- IPDA13M2EDU-BK
- EAN:
- 8020252209978
- Kataloški br:
- 3455040 - 62
- Oznaka:
- IPDA13M2EDU-BK
- EAN:
- 8020252209978
Tucano Educo futrola za tablet Apple iPad Air 13" (M2, 2024), iPad Air 13" (M3, 2025) 33 cm (13") Book Cover crna
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Super zaštitna i anti-udarna stražnja maska
- Kućište s TPU rubom i prozirnim polikarbonatnim izrezom za punjenje Apple Pencil-a
- Prednji poklopac se može pretvoriti u stojeći
- Unutarnji pretinac za Apple olovku
- Praktično magnetsko zatvaranje
- Otvaranjem i zatvaranjem poklopca aktivira se i deaktivira iPad
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | futrola za tablet |
| Izvedba | Book Cover |
| Pogodno za | Apple |
| Pogodno za | iPad Air 13" (M2, 2024) iPad Air 13" (M3, 2025) |
| Pogodno za | 33 cm (13") |
| Određene značajke | magnetsko zatvaranje auto on/off funkcija |
| Boja | crna |
| Materijal | polikarbonat termoplastični poliuretan (TPU) |
| Pogodno za | 33 cm (13") |
Opis
Opis
Ultra zaštitna futrola za iPad s anti-udarnim stražnjim poklopcem, koju čine vanjski rub od TPU-a i veliko prozirno područje od polikarbonata kako bi EAN ili druge oznake bile vidljive. Testirano prema vojnim standardima. Prednji poklopac služi kao postolje za različite položaje korištenja, a praktično magnetsko zatvaranje nudi bolju zaštitu uređaja. Educo ne samo da ima unutarnji pretinac za pohranu Apple Pencil / Tucano olovke i vanjski pretinac za punjenje, već i funkciju uključivanja/isključivanja koja vam omogućuje aktiviranje ili deaktiviranje iPada otvaranjem ili zatvaranjem poklopca. Pakiranje u rasutom stanju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- EDUCO futrola za tablet
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)