TV55E/4-pm Eltako poklopac sa 4 rupe vijčano pričvršćenje
- Kataloški br:
- 3398184 - 62
- Oznaka:
- 30055848
- EAN:
- 4010312909966
- Kataloški br:
- 3398184 - 62
- Oznaka:
- 30055848
- EAN:
- 4010312909966
TV55E/4-pm Eltako poklopac sa 4 rupe vijčano pričvršćenje
15.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | poklopac sa 4 rupe |
| Serija | Eltako |
| dim. | (Š x V) 55 mm x 55 mm |
| Vrsta montaže | vijčano pričvršćenje |
| Širina | 55 mm |
| Visina | 55 mm |
| Bazna stanica | nije potrebno, neobavezno za daljinski pristup |
| Mounting method | Other |
| Assembly arrangement | Basic element |
| Colour | Anthracite |
| Halogen free | TRUE |
| With hinged lid | FALSE |
| Utilization | Other |
| Surface protection | Untreated |
| Outlet direction | Straight |
| With strain relief | FALSE |
| Material quality | Thermoplastic |
| Imprintable label | Without indication field |
| Suitable for number of connectors | 2 |
| Material | Plastic |
| Type of fastening | Mounting with screw |
| Shielded buses | FALSE |
| Shielded housing | FALSE |
| With lighting | FALSE |
| Luster terminal | FALSE |
| RAL-number (similar) | 7016 |
| With dust cover | FALSE |
| With imprint | FALSE |
| With buses/couplings | FALSE |
| Support ring | FALSE |
| Transparent | FALSE |
| Surface finishing | Matt |
| Device width | 55 mm |
| Device height | 55 mm |
| Isolated connections | TRUE |
| Anti-bacterial treatment | FALSE |
Opis
Opis
Za E-Design55 okvire R1UE55, R2UE55, R3UE55, R4UE55 i R5UE55. Prikladno za Axing/Hirschmann/TRIAX/Televes/fuba antenske utičnice.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.