Ubiquiti Networks Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro VPN router 10 MBit/s, 100 MBit/s, 1000 MBit/s
- Kataloški br:
- 3369009 - 62
- Oznaka:
- UDM-PRO
- EAN:
- 817882027373
- Kataloški br:
- 3369009 - 62
- Oznaka:
- UDM-PRO
- EAN:
- 817882027373
Ubiquiti Networks Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro VPN router 10 MBit/s, 100 MBit/s, 1000 MBit/s
1,585.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,585.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Upravljano
- Broj osnovnih preklopnih RJ-45 Ethernet priključaka: 9
- 10G podrška
- Ugradnja na policu
- Napajanje uključeno
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | VPN router |
| LAN brzina prijenosa | 10 MBit/s 100 MBit/s 1000 MBit/s |
| 10/100/1000 MBit/s | 9 x |
| Boja | bijela |
| Dubina | 285.6 mm |
| Visina | 43.7 mm |
| Širina | 442.4 mm |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| GPU-takt | 1700 MHz |
| Radna memorija | 4096 MB |
| Procesor / model | ARM Cortex-A57 |
| Težina | 3.9 kg |
| 9 | |
| 2 | |
| da | |
| 3.5 Gbit/s | |
| da | |
| 16000 MB | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 33 W | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)