Ubiquiti Networks Ubiquiti UniFi Dream Machine SE VPN router 1000 MBit/s
- Kataloški br:
- 3369011 - 62
- Oznaka:
- UDM-SE
- EAN:
- 810010077769
- Kataloški br:
- 3369011 - 62
- Oznaka:
- UDM-SE
- EAN:
- 810010077769
Ubiquiti Networks Ubiquiti UniFi Dream Machine SE VPN router 1000 MBit/s
2,050.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,050.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1000 Mbit/s
- Upravljačka jedinica s prikazom Ugrađeni procesor 1700 MHz 4096 MB 16384 MB
- Napajanje preko Etherneta (PoE)
- Montiranje u rack
- Materijal kućišta: Aluminij
- Plemeniti čelik
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | VPN router |
| LAN brzina prijenosa | 1000 MBit/s |
| 10/100/1000 MBit/s | 8 x |
| Bluetooth® | da |
| Boja | plemeniti čelik |
| Dubina | 285.6 mm |
| Visina | 43.7 mm |
| Širina | 442.4 mm |
| Zaslon (inči) | 1.3 palac |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Tehnologija pohrane | DDR4 |
| Potrošnja struje u pogonu | 50 W |
| Snaga napajanja | 240 W |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| GPU-takt | 1700 MHz |
| Radna memorija | 4096 MB |
| Težina | 4.95 kg |
| -10 - 40 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 16384 MB | |
| 1 | |
| 5 - 95 % | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)