Učinska sklopka Siemens 3RV2011-1FA15 1 ST
Kataloški br:
Oznaka:
3RV20111FA15
Oznaka:
3RV20111FA15
Main product image
Varijante
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Broj polova
3 stup
3.
Dim.
(Š x V x Du.) 45 x 97 x 97 mm
Dubina
97 mm
97 mm
Maksimalna temperatura
+60 °C
Minimalna temperatura
-20 °C
Nazivna krajnja prekidna struja kratkog spoja Icu pri 400 V, izmjenična struja
100 kA
Nazivna neprekinuta struja Iu
5 A
Nazivna pogonska snaga na AC-3, 230 V.
1.1 kW
Nazivna pogonska snaga na AC-3, 400 V.
1.5 kW
Raspon podešavanja (trenutno)
3.5 - 5 A
Raspon podešavanja struja (max.)
5 A
Raspon podešavanja struja (min.)
3.5 A
Sadržaj
1 kom
Širina
45
45 mm
Sklopni napon (maks.)
690 V/AC
Stupanj zaštite
IP20
Sukladno RoHS
Da
Tip
3RV2011-1FA15
Veličina
S00
Veza
vijci
Visina
97 mm
97 mm