ugljen mikro cijev (Ø x D) 2.5 mm x 500 mm Unutarnji promjer: 1.5 mm
- Kataloški br:
- 236122 - 62
- Oznaka:
- 236122
- EAN:
- 4.01614E+12
- Kataloški br:
- 236122 - 62
- Oznaka:
- 236122
- EAN:
- 4.01614E+12
ugljen mikro cijev (Ø x D) 2.5 mm x 500 mm Unutarnji promjer: 1.5 mm
7.80 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
7.80 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 100% pultrudirana karbonska vlakna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | ugljen |
| Oblik | mikro |
| Dužina | 500 mm |
| Promjer | 2.5 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (Ø x D) 2.5 mm x 500 mm |
| Unutarnji-Ø | 1.5 mm |
| Material (detalji) | Ugljična (karbonska) vlakna |
| Vanjski Ø | 2.5 mm |
| Oblik | Cijev |
| Vrsta proizvoda | cijev |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Opteretiva
- Fleksibilna
- Maksimalna čvrstoća
- 100% ugljen.