ugljen mikro šipka (Ø x D) 1 mm x 1000 mm
- Kataloški br:
- 275219 - 62
- Oznaka:
- 275219
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 275219 - 62
- Oznaka:
- 275219
- EAN:
- 2.05E+12
ugljen mikro šipka (Ø x D) 1 mm x 1000 mm
7.10 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
7.10 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maksimalna čvrstoća
- Mala težina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | ugljen |
| Oblik | mikro |
| Dužina | 1000 mm |
| Promjer | 1 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (Ø x D) 1 mm x 1000 mm |
| Material (detalji) | Ugljična (karbonska) vlakna |
| Oblik | Puni štap |
| Vrsta proizvoda | šipka |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Mala težina
- Maksimalna čvrstoća
- 100% ugljen
- Izvučeni
- Glatka površina
- Vlakna uzdužno orijentirana
- Karbonizirana vlakna visoke čvrstoće
- Visoki stupanj očuvanja dimenzija
- Vrlo otporan na potezanje, tlak i savijanje.