ugljen pravokutni profil (D x Š x V) 500 x 8 x 0.8 mm
- Kataloški br:
- 236146 - 62
- Oznaka:
- 236146
- EAN:
- 4.01614E+12
- Kataloški br:
- 236146 - 62
- Oznaka:
- 236146
- EAN:
- 4.01614E+12
ugljen pravokutni profil (D x Š x V) 500 x 8 x 0.8 mm
10.10 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
10.10 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | ugljen |
| Oblik | pravokutni |
| Dužina | 500 mm |
| Visina | 0.8 mm |
| Širina | 8 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 500 x 8 x 0.8 mm |
| Širina | 8 mm |
| Vrsta proizvoda | profil |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Mala težina
- Najveća čvrstoća na lom
- 100% puni ugljik
- Navučeno
- Glatka površina
- Orijentacija vlakana u uzdužnom smjeru
- HT karbonska vlakna
- Visoka dimenzijska točnost
- Vrlo otporna na napetost, sabijanje i savijanje.
- Ovaj tekst je strojno preveden.