ugljen ravan profil (D x Š x V) 1000 x 3 x 0.13 mm
- Kataloški br:
- 275177 - 62
- Oznaka:
- 275177
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 275177 - 62
- Oznaka:
- 275177
- EAN:
- 2.05E+12
ugljen ravan profil (D x Š x V) 1000 x 3 x 0.13 mm
12.90 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
12.90 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | ugljen |
| Oblik | ravan |
| Dužina | 1000 mm |
| Visina | 0.13 mm |
| Širina | 3 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 1000 x 3 x 0.13 mm |
| Vrsta proizvoda | profil |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Mala težina
- Najveća čvrstoća na lom
- 100% puni ugljik
- Navučeno
- Glatka površina
- Orijentacija vlakana u uzdužnom smjeru
- HT karbonska vlakna
- Visoka dimenzijska točnost
- Vrlo otporna na napetost, sabijanje i savijanje.
- Ovaj tekst je strojno preveden.