UGREEN 10902 vanjsko kućište za M.2 PCIe NVMe SSD PCIe 10902
- Kataloški br:
- 3462643 - 62
- Oznaka:
- 10902
- EAN:
- 6957303819027
- Kataloški br:
- 3462643 - 62
- Oznaka:
- 10902
- EAN:
- 6957303819027
UGREEN 10902 vanjsko kućište za M.2 PCIe NVMe SSD PCIe 10902
86.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
86.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- SSD kućište M.2, PCI Express M.2
- Broj podržanih diskova za pohranu: 1
- USB priključak
- 10 Gbit/s
- Siva
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjsko kućište za M.2 PCIe NVMe SSD |
| Priključak tvrdog diska | PCIe |
| Materijal | aluminij |
| Boja | siva |
| Širina | 37 mm |
| Visina | 12 mm |
| Dubina | 119 mm |
| dim. | (Š x V x D) 37 x 12 x 119 mm |
| Priključci | USB-C® utikač USB-C® utikač USB-C® utičnica |
| Tip priključka | USB-C® |
| da | |
| 1 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)