UGREEN 25188 powerbank (rezervna baterija) 20000 mAh Li-Ion USB-C®, USB siva
- Kataloški br:
- 3473288 - 62
- Oznaka:
- 25188
- EAN:
- 6941876221882
- Kataloški br:
- 3473288 - 62
- Oznaka:
- 25188
- EAN:
- 6941876221882
UGREEN 25188 powerbank (rezervna baterija) 20000 mAh Li-Ion USB-C®, USB siva
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj istovremeno spojivih uređaja (maks.): 3 Siva
- Univerzalno
- Ugrađeni LED zaslon
- Izvor punjenja: USB
- 20000 mAh
- Brzo punjenje
- USB Type-C konektor
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kanali/utori za punjenje | 3 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 20000 mAh |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Širina | 265 mm |
| Priključak | USB-C® USB |
| Visina | 139 mm |
| Boja | siva |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 265 x 139 x 80 mm |
| Priključak | USB-C® 1x |
| Dubina | 80 mm |
| Priključak za slušalice | USB |
| Kapacitet baterije | 20000 mAh |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 3 |
Opis
Opis
- Munjevito brzo punjenje prijenosnog računala od 100 W: Opremljen tehnologijom Power Delivery 3.0, USB-C1 priključak postiže maksimalnu snagu punjenja od 100 W, tako da možete brzo napuniti svoje računalo bilo kada i bilo gdje. UGREEN 100W power bank mož
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)