UGREEN 30780 stanica za punjenje automobila 18 W ženski konektor USB-C®, USB-A utičnica Power Delivery crna osobno vozil
- Kataloški br:
- 3462154 - 62
- Oznaka:
- 30780
- EAN:
- 6957303837809
- Kataloški br:
- 3462154 - 62
- Oznaka:
- 30780
- EAN:
- 6957303837809
UGREEN 30780 stanica za punjenje automobila 18 W ženski konektor USB-C®, USB-A utičnica Power Delivery crna osobno vozil
64.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
64.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Univerzalno
- Vrsta punjenja: Automobil
- Izvor napajanja: upaljač za cigarete
- Crna. Materijal kućišta: Aluminij.
- LED prikazi.
- Brzo punjenje
- 12-24 V 18 W Maksimalni izlazni napon: 12 V
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stanica za punjenje automobila |
| Snaga | 18 W |
| Ulazi | utikač za upaljač za cigare |
| Ulazni napon | 12 V24 V |
| Ulazni napon | 12 - 24 V |
| Izlazi | ženski konektor USB-C® USB-A utičnica |
| Tip | 30780 |
| dim. | (Š x V x D) 28.5 x 28.5 x 76 mm |
| Visina | 28.5 mm |
| Širina | 28.5 mm |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | osobno vozilo |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery |
| Dubina | 76 mm |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| ne | |
| 1 Stück(e) | |
| 2 A | |
| 3 A | |
| 5 V | |
| 12 V | |
| 1 | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)