UGREEN 70273 adapter za punjenje 18 W USB-A utičnica crna unutrašnje područje
- Kataloški br:
- 3462158 - 62
- Oznaka:
- 70273
- EAN:
- 6957303872732
- Kataloški br:
- 3462158 - 62
- Oznaka:
- 70273
- EAN:
- 6957303872732
UGREEN 70273 adapter za punjenje 18 W USB-A utičnica crna unutrašnje područje
58.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Pametni telefon
- Vrsta punjenja: Unutarnji
- Izvor napajanja: USB
- Crna
- Brzo punjenje
- 18 W
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | adapter za punjenje |
| Snaga | 18 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 230 V |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| Izlazi | USB-A utičnica |
| Tip | 70273 |
| Pogodno za | Smartphone Tablet |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)