UGREEN UGREEN S550 65W Universal Travel Adapter adaptar za putovanje 65 W crna, siva
- Kataloški br:
- 3595492 - 62
- Oznaka:
- 55001
- EAN:
- 6941876250011
- Kataloški br:
- 3595492 - 62
- Oznaka:
- 55001
- EAN:
- 6941876250011
UGREEN UGREEN S550 65W Universal Travel Adapter adaptar za putovanje 65 W crna, siva
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Univerzalno
- Vrsta punjenja: U zatvorenom prostoru
- Izvor energije: AC
- Crna, Siva Materijal kućišta: Polikarbonat (PC)
- Brzo punjenje, prekomjerna struja, prenapon, pregrijavanje, kratki spoj
- 100 – 240 V/50 – 60 Hz
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | adaptar za putovanje |
| Snaga | 65 W |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| Tip | UGREEN S550 65W Universal Travel Adapter |
| Boja | crna siva |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Polikarbonat (PC) |
| Broj portova za USB Tip-C | 2 |
| USB električno snabdevanje do | 65 W |
| Tranzistor od galijum nitrida (GaN) | da |
| Programabilno napajanje (PPS) | da |
| Brzo punjenje | da |
| Broj istovremeno povezanih uređaja (maks.) | 4 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)