UGREEN UGREEN Uno X688 100W GaN Charger 3C1A adapter za punjenje 100 W siva
- Kataloški br:
- 3595481 - 62
- Oznaka:
- 45515B
- EAN:
- 6941876249787
- Kataloški br:
- 3595481 - 62
- Oznaka:
- 45515B
- EAN:
- 6941876249787
UGREEN UGREEN Uno X688 100W GaN Charger 3C1A adapter za punjenje 100 W siva
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Prijenosno računalo, mobitel, laptop, power bank, telefon
- Vrsta punjenja: U zatvorenom prostoru
- Izvor energije: AC
- Siva
- LED prikazi.
- Brzo punjenje
- 100 W
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | adapter za punjenje |
| Snaga | 100 W |
| Tip | UGREEN Uno X688 100W GaN Charger 3C1A |
| dim. | (Š x V x D) 74 x 85 x 74 mm |
| Visina | 85 mm |
| Širina | 74 mm |
| Težina | 305 g |
| Boja | siva |
| Dubina | 74 mm |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| USB električno snabdevanje do | 100 W |
| Tranzistor od galijum nitrida (GaN) | da |
| Brzo punjenje | da |
| Težina paketa | 450 g |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Broj istovremeno povezanih uređaja (maks.) | 4 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)