UGREEN Uno RG adapter za punjenje 65 W ženski konektor USB-C®, ženski konektor USB-C®, USB-A utičnica plava boja unutraš
- Kataloški br:
- 3462145 - 62
- Oznaka:
- 35855
- EAN:
- 6941876238552
- Kataloški br:
- 3462145 - 62
- Oznaka:
- 35855
- EAN:
- 6941876238552
UGREEN Uno RG adapter za punjenje 65 W ženski konektor USB-C®, ženski konektor USB-C®, USB-A utičnica plava boja unutraš
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Prijenosno računalo, Mobitel, Laptop, Tablet, Telefon
- Vrsta punjenja: Unutarnji
- Izvor napajanja: AC
- Plava
- Brzo punjenje
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | adapter za punjenje |
| Snaga | 65 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 230 V |
| Ulazni napon | 100 - 240 V |
| Izlazi | ženski konektor USB-C® ženski konektor USB-C® USB-A utičnica |
| Tip | Uno RG |
| Pogodno za | Smartphone Tablet |
| Boja | plava boja |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| 65 W | |
| da | |
| 3 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)