UGREEN Uno RG adapter za punjenje 65 W ženski konektor USB-C®, ženski konektor USB-C®, USB-A utičnica ružičasta unutrašn
- Kataloški br:
- 3462144 - 62
- Oznaka:
- 35291
- EAN:
- 6941876232918
- Kataloški br:
- 3462144 - 62
- Oznaka:
- 35291
- EAN:
- 6941876232918
UGREEN Uno RG adapter za punjenje 65 W ženski konektor USB-C®, ženski konektor USB-C®, USB-A utičnica ružičasta unutrašn
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Prijenosni kalkulator, Mobitel, Miš, Prijenosno računalo, Power Bank, Telefon
- Vrsta punjenja: Unutarnji
- Izvor napajanja: AC
- Ružičaste
- Brzo punjenje
- 65 W
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | adapter za punjenje |
| Snaga | 65 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 230 V |
| Izlazi | ženski konektor USB-C® ženski konektor USB-C® USB-A utičnica |
| Tip | Uno RG |
| Pogodno za | Smartphone Tablet |
| dim. | (Š x V x D) 53 x 67 x 47 mm |
| Visina | 67 mm |
| Širina | 53 mm |
| Boja | ružičasta |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Dubina | 47 mm |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| ne | |
| 1 Stück(e) | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 3 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)