UGREEN USB-C® priključna stanica 10919 Pogodno za marku: Universal
- Kataloški br:
- 3462183 - 62
- Oznaka:
- 10919
- EAN:
- 6957303819195
- Kataloški br:
- 3462183 - 62
- Oznaka:
- 10919
- EAN:
- 6957303819195
UGREEN USB-C® priključna stanica 10919 Pogodno za marku: Universal
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | muški konektor USB-C® |
| Priključak B | HDMI® USB 3.2 gen. 1 utičnica A (USB 3.0) USB 3.2 gen. 1 utičnica A (USB 3.0) ženski konektor USB-C® LAN (10/100/1000 MBit/s) |
| Sučelja | USB-C USB3.0 HDMI izlaz LAN |
| Boja | siva |
| Širina | 26.3 mm |
| Visina | 17.6 mm |
| Dubina | 122 mm |
| dim. | (Š x V x D) 26.3 x 17.6 x 122 mm |
| Pogodno za marku | Universal |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Način prijenosa | žičani |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| ne | |
| 100 W | |
| da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Tehnologija prijenosa: Žičana
- Sučelje domaćina: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
- USB napajanje do: 100 W
- Brzine prijenosa podataka putem Ethernet LAN-a: 10, 100, 1000 Mbit/s
- Boja proizvoda: siva
- Materijal kućišta: aluminij
- Podržava Windows operativne sustave: Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP
- Širina: 26,3 mm
- Dubina: 122 mm
- Visina: 17,6 mm
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
- Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)