UGREEN USB-C® priključna stanica CM478
- Kataloški br:
- 3595501 - 62
- Oznaka:
- 15495
- EAN:
- 6941876214952
- Kataloški br:
- 3595501 - 62
- Oznaka:
- 15495
- EAN:
- 6941876214952
UGREEN USB-C® priključna stanica CM478
70.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
70.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Boja | siva |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 28 mm |
| Dubina | 12 mm |
| Težina | 91 g |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 28 x 12 mm |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| HDCP | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Način prijenosa | žičani |
| Količina po pakovanju | 1 Stück(e) |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 1 |
| Priključak za mikrofon/ulaz | ne |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Integrisani čitač kartica | ne |
| USB električno snabdevanje do | 100 W |
| Dužina kabla napajanja | 0.2 m |
Opis
Opis
Ugreen USB-C priključna stanica nudi svestrano rješenje za potrebe povezivanja uređaja. S integriranim USB-C i HDMI sučeljima, ova priključna stanica podržava razne veze i omogućuje besprijekoran audio i video izlaz. Doživite streaming visoke rezolucije s maksimalnom rezolucijom od 4K pri brzini osvježavanja od 30 Hz, idealno za prezentacije ili zabavu.
Opremljena funkcijom napajanja od 100 W, ova priključna stanica osigurava da uređaji ostanu napunjeni dok su spojeni. Dodatni USB-A priključci nude velike brzine prijenosa podataka do 5 Gbit/s, što ih čini praktičnim izborom za jednostavan prijenos datoteka. Funkcionalnost "plug-and-play" omogućuje jednostavnu instalaciju i korištenje, što ovu priključnu stanicu čini pouzdanim suputnikom za uređaje s USB-C priključkom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opremljena funkcijom napajanja od 100 W, ova priključna stanica osigurava da uređaji ostanu napunjeni dok su spojeni. Dodatni USB-A priključci nude velike brzine prijenosa podataka do 5 Gbit/s, što ih čini praktičnim izborom za jednostavan prijenos datoteka. Funkcionalnost "plug-and-play" omogućuje jednostavnu instalaciju i korištenje, što ovu priključnu stanicu čini pouzdanim suputnikom za uređaje s USB-C priključkom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)