US senzor za pokret M18 UB1000-18GM 75-E5-V15 Pepperl & Fuchs
- Kataloški br:
- Oznaka:
- UB1000-18GM75-E5-V15
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- UB1000-18GM75-E5-V15
- EAN:
1,095.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izuzetno veliki razmaci uklapanja
- Neosjetljivi na nepovoljne okolišne uvjete
- Vrlo mala slijepa zona
- Ulaz za podučavanje ("Teach-In")
- Temperaturna kompenzacija
- Mogućnosti sinkronizacije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x V) 18 mm x 85 mm
Izlazi
PNP
Posebnosti
LED zaslon
Promjer
18 mm
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP65
Tip
UB1000-18GM75-E5-V15
UB1000-18GM75-E5-V15
Udaljenost prebacivanja (maks.)
1000 mm
Veličina
M18
Veza
M12, 5 -polna
Visina
85 mm