V-TAC 8277 VT-767-2 solarna zidni spotlight s detektorom pokreta LED 1.5 W crna
- Kataloški br:
- 3620285 - 62
- Oznaka:
- 8277
- EAN:
- 3800157627948
- Kataloški br:
- 3620285 - 62
- Oznaka:
- 8277
- EAN:
- 3800157627948
V-TAC 8277 VT-767-2 solarna zidni spotlight s detektorom pokreta LED 1.5 W crna
55.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
55.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 1.5 W
- Ukupan svjetlosni tok= 220 lm
- Boja svjetla= 4000 K
- prirodno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | solarna zidni spotlight s detektorom pokreta |
| Broj žarulja | 14 |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 1.5 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | prirodno bijela |
| Svjetlosni tok | 220 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 220 lm |
| Kut detekcije - horizontalni | 120 ° |
| Širina snimanja maks. | 6 m |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 24 h |
| Određene značajke žarulje | uklj. detektor pokreta |
| Boja | crna |
| Materijal | ABS PC |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Težina | 0.266 kg |
| dim. | (D x Š x V) 96 x 144.5 x 79 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 144.5 mm |
| Visina | 79 mm |
| Dužina | 96 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.