V-TAC VT-1055-1 23697 LED reflektor 1000 W
- Kataloški br:
- 3451491 - 62
- Oznaka:
- 23697
- EAN:
- 3800170226203
- Kataloški br:
- 3451491 - 62
- Oznaka:
- 23697
- EAN:
- 3800170226203
V-TAC VT-1055-1 23697 LED reflektor 1000 W
1,675.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,675.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 1000 W
- Ukupan svjetlosni tok= 160000 lm
- Boja svjetla= 6500 K
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED reflektor |
| Radni napon | 230 V |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga | 1000 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 160000 lm |
| Kut zračenja | 60 ° |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| dim. | (Š x V x D) 676 x 840 x 74 mm |
| Dužina kabela | 1 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dizajn | pravokutni |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 676 mm |
| Visina | 840 mm |
| Dubina | 74 mm |
Opis
Opis
Visokoučinkoviti reflektori
V-TAC LED reflektori proizvedeni su s vodećim komponentama u industriji kako bi pružili iznimne performanse, što ih čini savršenim izborom za učinkovitu vanjsku rasvjetu. Svaka jedinica je konstruirana i proizvedena od aluminija za iznimnu izdržljivost i otpornost na koroziju. S klasom zaštite IP65, svi reflektori u ovoj seriji su također vodootporni i otporni na prašinu. Osim toga, asortiman uključuje i jedan metar kabela za jednostavnu i praktičnu instalaciju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
V-TAC LED reflektori proizvedeni su s vodećim komponentama u industriji kako bi pružili iznimne performanse, što ih čini savršenim izborom za učinkovitu vanjsku rasvjetu. Svaka jedinica je konstruirana i proizvedena od aluminija za iznimnu izdržljivost i otpornost na koroziju. S klasom zaštite IP65, svi reflektori u ovoj seriji su također vodootporni i otporni na prašinu. Osim toga, asortiman uključuje i jedan metar kabela za jednostavnu i praktičnu instalaciju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Visokoučinkovita svjetiljka za vanjsku upotrebu
- • Proizvod s visokom svjetlosnom učinkovitošću od 160 LM/W
- • Visokokvalitetni LED SMD čip i visokoučinkoviti upravljački program
- • Klasa zaštite IP65
- • Iskusite jednostavno postavljanje s priloženim kabelom od 1 metra
- • Robustan i izdržljiv izrađen od lijevanog aluminija – dizajn otporan na koroziju
- • Pogodno za fasade zgrada, sportske objekte, industrijske i komercijalne reklamne panoe, reklamne ploče, parkirališta itd.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)