V-TAC VT-105ST 23621 LED ulična rasvjeta Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) LED LED fiksno ugrađena 100 W siva
- Kataloški br:
- 3451460 - 62
- Oznaka:
- 23621
- EAN:
- 3800170222113
- Kataloški br:
- 3451460 - 62
- Oznaka:
- 23621
- EAN:
- 3800170222113
V-TAC VT-105ST 23621 LED ulična rasvjeta Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) LED LED fiksno ugrađena 100 W siva
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ulična rasvjeta |
| Dizajn | pravokutni |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga po svjetiljci | 100 W |
| Snaga | 100 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Boja svjetla | hladno bijela |
| Svjetlosni tok | 9400 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 9400 lm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | siva |
| Materijal | aluminij PC |
| Težina | 1.34 kg |
| dim. | (Ø x V) 488 mm x 92 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 6500 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 6500 K |
| Područje boje svjetla | 6500 - 6500 K |
| Širina | 183 mm |
| Visina | 92 mm |
| Dužina | 488 mm |
| Dubina | 488 mm |
| Promjer | 488 mm |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
Opis
Opis
PODESIVA ULIČNA SVJETLA – SAMSUNG SERIJA
Osvijetlite put prema boljoj budućnosti - V-TAC LED ulična svjetla opremljena su visokokvalitetnim Samsung LED diodama i snažnim drajverima kako bi se osigurala ujednačena svjetlina i osvjetljenje autocesta, cesta, tunela, industrijskih objekata, parkirališta itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Osvijetlite put prema boljoj budućnosti - V-TAC LED ulična svjetla opremljena su visokokvalitetnim Samsung LED diodama i snažnim drajverima kako bi se osigurala ujednačena svjetlina i osvjetljenje autocesta, cesta, tunela, industrijskih objekata, parkirališta itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • LED ulična svjetla s podesivim kutom do 180°
- • Opremljen visokoučinkovitim Samsung LED čipovima koji omogućuju uštedu energije
- • Ravnomjerna raspodjela svjetlosti za maksimalnu učinkovitost
- • Zamjenjivi alternator, zamijenite LED bez zamjene cijelog svjetla
- • Posebno IP65 zapečaćene optičke šupljine
- • Pogodno za ceste, industrijske objekte, raskrižja i više
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)