V-TAC VT-139ST-S 2120434 LED ulična rasvjeta Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) LED LED fiksno ugrađena 100 W siva
- Kataloški br:
- 3451490 - 62
- Oznaka:
- 2120434
- EAN:
- 3800170209299
- Kataloški br:
- 3451490 - 62
- Oznaka:
- 2120434
- EAN:
- 3800170209299
V-TAC VT-139ST-S 2120434 LED ulična rasvjeta Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) LED LED fiksno ugrađena 100 W siva
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ulična rasvjeta |
| Dizajn | pravokutni |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga po svjetiljci | 100 W |
| Snaga | 100 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Svjetlosni tok | 13500 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 11480 lm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | siva |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 1.965 kg |
| dim. | (Ø x V) 567 mm x 99 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Indeks reprodukcije boja | 70 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 4000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 - 4000 K |
| Širina | 179 mm |
| Visina | 99 mm |
| Dužina | 567 mm |
| Dubina | 567 mm |
| Promjer | 567 mm |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
Opis
Opis
PODESIVI SENZOR FOTOĆELIJE ZA ULIČNU RASVJETU – SAMSUNG SERIJA
Osvijetlite put prema boljoj budućnosti - V-TAC LED ulična svjetla opremljena su visokokvalitetnim Samsung LED diodama i snažnim drajverima kako bi se osigurala ujednačena svjetlina i osvjetljenje autocesta, cesta, tunela, industrijskih objekata, parkirališta itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Osvijetlite put prema boljoj budućnosti - V-TAC LED ulična svjetla opremljena su visokokvalitetnim Samsung LED diodama i snažnim drajverima kako bi se osigurala ujednačena svjetlina i osvjetljenje autocesta, cesta, tunela, industrijskih objekata, parkirališta itd.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • LED ulična svjetla s podesivim kutnim adapterom i senzorom svjetla
- • Opremljen visoko učinkovitim Samsung LED čipovima koji omogućuju uštedu energije do 85%
- • Ravnomjerna raspodjela svjetlosti za maksimalnu učinkovitost
- • Senzor svjetla radi automatski prema raspoloživom dnevnom svjetlu
- • Ulična rasvjeta se automatski isključuje kada je intenzitet svjetla iznad 75 luksa i automatski se uključuje kada je intenzitet svjetla ispod 75 luksa
- • Posebno IP65 zapečaćene optičke šupljine
- • Pogodno za ceste, industrijske objekte, raskrižja i više
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)