V-TAC VT-20154D 3257 napajač
- Kataloški br:
- 3620332 - 62
- Oznaka:
- 3257
- EAN:
- 3800157635530
- Kataloški br:
- 3620332 - 62
- Oznaka:
- 3257
- EAN:
- 3800157635530
V-TAC VT-20154D 3257 napajač
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (D x Š x V) 199 x 98 x 42 mm |
| Vrsta proizvoda | napajač |
| Snaga | 150 W |
| Materijal | metal |
| Širina | 98 mm |
| Visina | 42 mm |
| Dužina | 199 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.