V-TAC VT-3240 11182 uništavatelj insekata UV svjetlo 40 W (Ø x V) 655 mm x 93.5 mm aluminij boja, crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3324825 - 62
- Oznaka:
- 11182
- EAN:
- 3800157654371
- Kataloški br:
- 3324825 - 62
- Oznaka:
- 11182
- EAN:
- 3800157654371
V-TAC VT-3240 11182 uništavatelj insekata UV svjetlo 40 W (Ø x V) 655 mm x 93.5 mm aluminij boja, crna 1 kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2 x 20W UV cijevi
- Uklonjiva periva posuda za skupljanje mrtvih insekata
- Žičani lanac za vješanje ili postavljanje na ravnu površinu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | uništavatelj insekata |
| Pogodno za… | unutra |
| Vrsta funkcije | UV svjetlo |
| Područje utjecaja | 150 m² |
| dim. | (Ø x V) 655 mm x 93.5 mm |
| Snaga | 40 W |
| Opskrba strujom | 230 V |
| Napajanje | strujni pogon |
| Boja | aluminij boja crna |
| Dužina | 280 mm |
| Širina | 655 mm |
| Visina | 93.5 mm |
| Dubina | 655 mm |
| Promjer | 655 mm |
| Težina | 2.82 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Bez kemikalija, ECO
- Tanka izvedba
- Prekidač za uključivanje/isključivanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)