V-TAC VT-411CCT 23756 LED reflektor, solarni modul 10 W
- Kataloški br:
- 3451461 - 62
- Oznaka:
- 23756
- EAN:
- 3800170227316
- Kataloški br:
- 3451461 - 62
- Oznaka:
- 23756
- EAN:
- 3800170227316
V-TAC VT-411CCT 23756 LED reflektor, solarni modul 10 W
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 10 W
- Ukupan svjetlosni tok= 1500 lm
- Boja svjetla= 6000 K
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED reflektor |
| Radni napon | 3.7 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga po svjetiljci | 0.5 W |
| Snaga | 10 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 6000 K |
| Svjetlosni tok | 1500 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 1500 lm |
| Određene značajke žarulje | s daljinskim upravljačem uklj. detektor pokreta podesive svjetleće boje |
| Kut zračenja | 60 °120 ° |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij plastika |
| Težina | 1.11 kg |
| dim. | (Ø x V) 134 mm x 120 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dizajn | kvadratni |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 31 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dužina | 134 mm |
| Dubina | 134 mm |
| Promjer | 134 mm |
Opis
Opis
SOLARNI PIR SENZOR REFLEKTOR
Mnoga područja poput vrtova, parkirnih garaža i paviljona ostaju nekorištena satima, ali im je potrebna rasvjeta koja se automatski pali kada se detektira kretanje, bez trošenja električne energije.
Ovaj model ima snažnu kombinaciju tri korisne značajke: dvostruku opciju promjene boje temperature; solarnu funkciju za nultu potrošnju energije; i PIR senzor za detekciju pokreta. Uz novi elegantni dizajn i funkciju daljinskog upravljanja, vrhunac ove svjetiljke je njezina konkurentna vanjska učinkovitost u smislu učinkovitosti i sigurnosti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Mnoga područja poput vrtova, parkirnih garaža i paviljona ostaju nekorištena satima, ali im je potrebna rasvjeta koja se automatski pali kada se detektira kretanje, bez trošenja električne energije.
Ovaj model ima snažnu kombinaciju tri korisne značajke: dvostruku opciju promjene boje temperature; solarnu funkciju za nultu potrošnju energije; i PIR senzor za detekciju pokreta. Uz novi elegantni dizajn i funkciju daljinskog upravljanja, vrhunac ove svjetiljke je njezina konkurentna vanjska učinkovitost u smislu učinkovitosti i sigurnosti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • CCT reflektor na solarni pogon (6000 K + 4000 K) – bez troškova električne energije
- • Opremljen daljinskim upravljačem i PIR senzorom
- • Fleksibilna instalacija, dizajnirana s DC: 6 V, 4,5 W solarnim panelom
- • Kut snopa 120°x60°
- • Punjenje 5-6 sati (sunčeva svjetlost), maksimalno vrijeme rada 60 sati
- • Uključuje 1 reflektor, 1 panel, 1 daljinski upravljač (s 2 x AAA baterije), kabel od 5 m, 4 vijka
- • Savršeno izrađen za vanjsku upotrebu s IP65 stupnjem zaštite
- • Pogodno za staze, vrtove, terase i slične vanjske prostore
Opseg isporuke
- Raspršeni reflektor
- Solarni panel
- Daljinski upravljač uključuje 2 x AAA baterije
- Kabel dužine 5 m
- Vijci.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)