V-TAC VT-48500 97212 LED reflektor Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) 500 W Boja svjetla (LED žarulja): hladno bije
- Kataloški br:
- 3451492 - 62
- EAN:
- 3.80017E+12
- Kataloški br:
- 3451492 - 62
- EAN:
- 3.80017E+12
V-TAC VT-48500 97212 LED reflektor Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) 500 W Boja svjetla (LED žarulja): hladno bije
460.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
460.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 500 W
- Ukupan svjetlosni tok= 67500 lm
- Boja svjetla= 6500 K
- hladno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED reflektor |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga po svjetiljci | 500 W |
| Snaga | 500 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Boja svjetla | hladno bijela |
| Svjetlosni tok | 67500 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 67500 lm |
| Kut zračenja | 120 ° |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 8.52 kg |
| dim. | (Ø x V) 530 mm x 523 mm |
| Dužina kabela | 1 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Dizajn | pravokutni |
| Indeks reprodukcije boja | 70 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 530 mm |
| Visina | 523 mm |
| Dužina | 530 mm |
| Dubina | 65 mm |
| Promjer | 530 mm |
Opis
Opis
VT-48500 500W Super Snažni LED Reflektor 1 m. Kabel 6500K Crni IP65 120lm/W
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Visokoučinkovita svjetiljka za vanjsku primjenu
- • Opremljen visoko učinkovitim SMD LED čipovima koji nude uštedu energije do 85%
- • Robusna zaštita od prodora vode i prašine prema IP65 standardu
- • Jednostavna instalacija zahvaljujući priloženom kabelu od 1 metra
- • Izvrsno odvođenje topline
- • Pogodno za predvorje, garažu, prolaz, parkiralište i vanjske prostore
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)