V-TAC VT-61037 23766 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 36 W neutralna bijela bijela
- Kataloški br:
- 3451475 - 62
- Oznaka:
- 23766
- EAN:
- 3800170227842
- Kataloški br:
- 3451475 - 62
- Oznaka:
- 23766
- EAN:
- 3800170227842
V-TAC VT-61037 23766 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 36 W neutralna bijela bijela
415.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
415.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 36 W
- Boja svjetla= 6500 K
- neutralna bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED panel |
| Dizajn | kvadratni |
| Radni napon | 230 V |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga | 36 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Kut zračenja | 110 ° |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | ABS PP metal |
| Širina | 595 mm |
| Visina | 33.5 mm |
| Dužina | 595 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
Opis
Opis
POZADINSKI OSVJETLJENE PLOČE
Svi modeli u ovoj seriji LED panela opremljeni su visokokvalitetnim difuzorima koji osiguravaju ravnomjerno raspoređenu svjetlost i sprječavaju žutilo panela. Pozadinsko osvjetljenje panela omogućuje finije razine svjetline i čini slike živopisnijima i realističnijima. Također nude veću gustoću piksela za oštrije slike.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Svi modeli u ovoj seriji LED panela opremljeni su visokokvalitetnim difuzorima koji osiguravaju ravnomjerno raspoređenu svjetlost i sprječavaju žutilo panela. Pozadinsko osvjetljenje panela omogućuje finije razine svjetline i čini slike živopisnijima i realističnijima. Također nude veću gustoću piksela za oštrije slike.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Snažan LED izvor svjetlosti s učinkovitošću lumena od 120 LM/W
- • Opremljen visoko učinkovitim SMD LED čipovima
- • S 2U1 ugradnjom, što omogućuje fleksibilnu ugradnju u zid/na površini
- • Čvrsto i robusno kućište izrađeno od ABS-a + PP-a + željeza
- • Pogodno za urede, konferencijske dvorane, izložbene prostore, predvorja, kabine, kuhinje itd.
Opseg isporuke
- Paket od 10 LED panela.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.