V-TAC VT-61040 23823 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 40 W bijela bijela
- Kataloški br:
- 3620425 - 62
- Oznaka:
- 23823
- EAN:
- 3800170228542
- Kataloški br:
- 3620425 - 62
- Oznaka:
- 23823
- EAN:
- 3800170228542
V-TAC VT-61040 23823 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 40 W bijela bijela
515.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 40 W
- Ukupan svjetlosni tok= 4800 lm
- Boja svjetla= 6500 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED panel |
| Dizajn | kvadratni |
| Snaga | 40 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 6500 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 4800 lm |
| Kut zračenja | 110 ° |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Širina | 595 mm |
| Visina | 33 mm |
| Dužina | 595 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.