V-TAC VT-61140 23147 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 40 W bijela
- Kataloški br:
- 3451494 - 62
- Oznaka:
- 23147
- EAN:
- 3800170211278
- Kataloški br:
- 3451494 - 62
- Oznaka:
- 23147
- EAN:
- 3800170211278
V-TAC VT-61140 23147 LED panel Energetska učinkovitost 2021: E (A - G) 40 W bijela
360.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
360.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 40 W
- Boja svjetla= 4000 K
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED panel |
| Dizajn | pravokutni |
| Radni napon | 230 V |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga | 40 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja | bijela |
| Širina | 300 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dužina | 1200 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
Opis
Opis
VT-61140 40W LED panel 1200 x 300 mm, pozadinsko osvjetljenje, 140 Lm/W, 4000K, 6 kom./SET
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Snažan LED izvor svjetlosti sa svjetlosnom učinkovitošću od 140 LM/W
- Robusno i stabilno kućište
- Opremljen visoko učinkovitim SMD LED čipovima
- Visokokvalitetni pretvarač snage
- Pogodno za urede, konferencijske dvorane, izložbene prostore, predvorja, kabine, kuhinje itd.
Opseg isporuke
- Paket od 6 LED panela.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.