V-TAC VT-80062-W 240006 noćna svjetiljka LED LED 2 W toplo bijela Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) prirodno-bijel
- Kataloški br:
- 3477096 - 62
- Oznaka:
- 240006
- EAN:
- 3800170240841
- Kataloški br:
- 3477096 - 62
- Oznaka:
- 240006
- EAN:
- 3800170240841
V-TAC VT-80062-W 240006 noćna svjetiljka LED LED 2 W toplo bijela Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) prirodno-bijel
80.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
80.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | noćna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga po svjetiljci | 2 W |
| Snaga | 2 W |
| Potrošnja energije | 2 kWh/1000h |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 60 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 60 lm |
| Boja | prirodno-bijela |
| Materijal | polikarbonat aluminij |
| Težina | 0.58 |
| dim. | (Ø x V) 250 mm x 245 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Dizajn | šesterokutni |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 125 mm |
| Visina | 245 mm |
| Dužina | 165 mm |
| Dubina | 250 mm |
| Promjer | 250 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Nova linija zidnih svjetiljki za krevet s SMD CREE čip tehnologijom za bolju pouzdanost. Savršen izbor za unutarnju rasvjetu s nevjerojatnom estetikom i karizmom. Brzo punjenje putem USB/PD-a (maks. 20 W). USB izlaz DC: 5V, 3A/9V, 2A/12V, 1.5A i PD izlaz DC: 5V, 3A/9V, 2.25A/12V, 1.5A. Elegantna bijela završna obrada. Primjena – pogodno za spavaće sobe, izložbene salone i butike itd.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Proizvod, upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.