V-TAC VT-80068-B 240036 noćna svjetiljka LED LED 8 W toplo bijela Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) Just Black
- Kataloški br:
- 3477082 - 62
- Oznaka:
- 240036
- EAN:
- 3800170240872
- Kataloški br:
- 3477082 - 62
- Oznaka:
- 240036
- EAN:
- 3800170240872
V-TAC VT-80068-B 240036 noćna svjetiljka LED LED 8 W toplo bijela Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) Just Black
89.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | noćna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga po svjetiljci | 8 W |
| Snaga | 8 W |
| Potrošnja energije | 8 kWh/1000h |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 830 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 830 lm |
| Boja | Just Black |
| Materijal | polikarbonat aluminij |
| Težina | 0.4 |
| dim. | (Ø x V) 132 mm x 140 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Dizajn | šesterokutni |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 140 mm |
| Dužina | 135 mm |
| Dubina | 132 mm |
| Promjer | 132 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Nova linija zidnih svjetiljki za krevet s SMD CREE čip tehnologijom za bolju pouzdanost. Brzo punjenje putem USB/PD-a (maks. 20 W). Okretno za 350° i podesivo vodoravno za 90°. Čvrsto i stabilno kućište izrađeno od aluminija + PC-a. USB izlaz DC: 5V, 3A/9V, 2A/12V, 1.5A i PD izlaz DC: 5V, 3A/9V, 2.25A/12V, 1.5A. 2-u-1 reflektor za čitanje i zidna svjetiljka za pozadinsko osvjetljenje. S 2 neovisna prekidača za upravljanje pozadinskim osvjetljenjem i reflektorima. Primjena – pogodno za spavaće sobe, izložbene salone i butike itd.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Proizvod, upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.