V-TAC VT-88061-B 239996 noćna svjetiljka LED LED 2 W toplo bijela Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) Just Black
- Kataloški br:
- 3477095 - 62
- Oznaka:
- 239996
- EAN:
- 3800170240834
- Kataloški br:
- 3477095 - 62
- Oznaka:
- 239996
- EAN:
- 3800170240834
V-TAC VT-88061-B 239996 noćna svjetiljka LED LED 2 W toplo bijela Energetska učinkovitost 2021: G (A - G) Just Black
48.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | noćna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga po svjetiljci | 2 W |
| Snaga | 2 W |
| Potrošnja energije | 2 kWh/1000h |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 76 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 76 lm |
| Boja | Just Black |
| Materijal | polikarbonat aluminij |
| Težina | 0.23 |
| dim. | (Ø x V) 65 mm x 155 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Dizajn | šesterokutni |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 65 mm |
| Visina | 155 mm |
| Dužina | 70 mm |
| Dubina | 65 mm |
| Promjer | 65 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Nova linija zidnih svjetiljki za krevet s SMD CREE čip tehnologijom za bolju pouzdanost. Savršen izbor za unutarnju rasvjetu s fantastičnom estetikom i privlačnim izgledom. Učinkovit LED upravljački program i integrirani hladnjak za dulji vijek trajanja. Ugradbena montaža s veličinom reza od 142,57 mm. Elegantna završna obrada u crnoj boji. Primjena – pogodno za spavaće sobe, izložbene salone i butike itd.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Proizvod, upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.