V-TAC VT-925 6636 ugradbeni okvir IP20 bijela
- Kataloški br:
- 3588500 - 62
- EAN:
- 3.80016E+12
- Kataloški br:
- 3588500 - 62
- EAN:
- 3.80016E+12
V-TAC VT-925 6636 ugradbeni okvir IP20 bijela
5.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x D) 83 mm x 55 mm |
| Vrsta proizvoda | ugradbeni okvir |
| Boja | bijela |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 93 mm |
| Dubina | 55 mm |
| Promjer | 83 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Podnožak | GU10 |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.